MENU

MERITUM

każde zdjęcie powinno przenosić Was w czasie do tego konkretnego momentu, nawet jeśli jest oglądane 5, 10 czy nawet 50 lat później

jestem nie tylko fotografem, ale będę też dla Was jak najlepszy przyjaciel, który nie tylko rozładuje napięcie i ujarzmi emocje, ale i także pobawi się z Wami na parkiecie - wszystko po to, byście czuli się swobodnie w najważniejszym dniu Waszego życia!
może umówmy się na kawę i wtedy najłatwiej będzie nam się poznać?
KRÓTKO O MOJEJ PRACY

Na każdym ślubie moja wizją jest stworzenie czegoś osobistego i wyjątkowego, jednocześnie pozwalając by “działo się i żyło swoim życiem”. Szczerze opowiem to co na prawdę miało miejsce, w emocjonujący sposób, przepełniony kolorami, głęboką czernią i bielą oraz energią. Nie tylko chcę opowiedzieć historię, ale i  wywołać wzruszenie, łzy, radość tak by ujęte emocje pozostały długo w pamięci.

Chcę stworzyć z Waszego ślubu poklatkowy film. Film, w którym każde uchwycone zdjęcie opowie malutki osobny wątek, ale jednocześnie zachowa spójną całość i opowie historie Waszej miłości, taką piękną, n i e r e ż y s e r o w a n ą.
I chcę to zrobić w jednym celu – byście mogli się tym podzielić. Ponieważ fotografia jest o dzieleniu się: chwilami, wspomnieniami, emocjami, które przeżywaliście z rodziną i bliskimi.

CLOSE