MENU

• Skąd jesteś?

Mieszkam w Warszawie i tutaj też wykonuje większość swoich zleceń, ale mogę znaleźć się w każdym miejscu na świecie. Jeśli myślicie o ślubie w niesamowitym miejscu, zróbcie to! Spakuje swoje zabawki i chętnie się wybiorę na przejażdżkę, nawet jeśli będzie to wyjazd za granicę!

• Jaki jest Twój styl fotografowania?

Myślę, że ciężko to opisać, bo uwielbiam kolor, czerń-biel, ulotne emocje, detale, proste kadry jak i szalone ujęcia z parkietu, ale zadbam o to, byście zostali uchwyceni w jak najlepszy sposób. Na mojej stronie na pewno znajdziecie wystarczająco zdjęć by zobaczyć jak spoglądam na świat.

• Jaka jest Twoja oferta?

Znajdziecie ją klikając u góry strony, starałem się tam opisać to, co wybiera większość par młodych. Oferta nigdy nie jest ostateczna - gdybyście potrzebowali zupełnie innej usługi, bądź chcieli ją zmodyfikować, to napiszcie do mnie, jestem pewien, że nie ma rzeczy niemożliwych!

• Ile zdjęć otrzymujemy?

Ciężko to określić, ale swoje minimum określam na 350 cyfrowych ujęć, ale im więcej czasu spędzimy razem, tym więcej fotografii otrzymacie. Górnego limitu zdjęć nie posiadam, jednak nie zdarza się, że dostaniecie kilkadziesiąt takich samych zdjęć, byle bym tylko wypełnił swoje zobowiązania. Staram się nie ograniczać momentów do kilku zdjęć, bo wiadomo, że zdjęcie babci wywijającej na parkiecie jest tak samo niepowtarzalne, jak Wasze sakramentalne tak.

• Czy oferujesz albumy?

Absolutnie TAK! Jestem wyznawcą "GO ANALOG!". Uważam, że zdjęcia to coś więcej niż Wasz wygaszacz ekranu w telefonie czy wstawienie zdjęcia na Facebooku. Mają opowiedzieć historię, a nie ma dla nich wspanialszego miejsca niż książka, która można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Chętnie zabiorę na spotkanie album, zobaczycie jak to wszystko pięknie wygląda, a jestem pewien, że Wasi rodzice byliby zachwyceni posiadając również tak piękne pamiątki.

• Jak długo musimy czekać na zdjęcia?

Galeria online będzie gotowa po około trzech tygodniach, na papierowe odbitki, fotoalbum bądź inne piękne rzeczy będziecie musieli poczekać - czasami bywają opóźnienia w drukarniach, ale nie dłużej niż 60 dni. Postaram się dostarczyć to Wam jak najszybciej, byście mogli się podzielić chwilami z bliskimi. Obserwujcie mnie na Instagramie, często wrzucam tam zajawki.

• Jak długo już fotografujesz?

Szczerze powiedziawszy to wziąłem aparat do reki jakoś w 2014 roku i nie mówię tutaj o robieniu zdjęć krajobrazom, tylko o reportażu, który zawsze mnie fascynował. Przed wejściem w fotografię ślubną rozwijałem się w portretach i imprezach okolicznościowych, które do tej pory uwielbiam dokumentować.

• Planujemy mniejszy ślub, czy jest jakaś inna oferta?

Jasne! Jestem fascynatem tych mniejszych uroczystości, bardziej rodzinnych, tych intymnych, cichych celebracji wśród Waszych najbliższych. Koniecznie wspomnijcie o tym w rozmowie ze mną, a stworzymy ofertę szytą pod Wasze potrzeby.

• Jak rezerwujemy?

Skontaktujcie się ze mną, sprawdzę czy mam wolny termin, przedstawię Wam ofertę i podpiszemy umowę. Możemy to zrobić tradycyjnie - spotkanie przy Waszym ulubionym deserze i kawie lub internetowo.

• Jak dbasz o bezpieczeństwo Naszych zdjęć?

W trakcie trwania reportażu zapisuje je jednocześnie na dwóch kartach pamięci, a po powrocie do domu, zostają one zrzucone na trzy niezależne dyski, a dodatkową kopię zapasową trzymam w chmurze. Nie ma mowy, żeby coś zginęło. W torbie mam zapasowy sprzęt, więc nie istnieje żadne ryzyko, że coś nie zostanie uchwycone!

CLOSE