MENU

MERITUM

każde zdjęcie powinno przenosić Was w czasie do tego konkretnego momentu, nawet jeśli jest oglądane 5, 10 czy nawet 50 lat później

KRÓTKO O MOJEJ PRACY

Na każdym ślubie moja wizją jest stworzenie czegoś osobistego i wyjątkowego, jednocześnie pozwalając by „działo się i żyło swoim życiem”. Szczerze opowiem to co na prawdę miało miejsce, w emocjonujący sposób, przepełniony kolorami, głęboką czernią i bielą oraz energią. Nie tylko chcę opowiedzieć historię, ale i  wywołać wzruszenie, łzy, radość tak by ujęte emocje pozostały długo w pamięci.

Obserwuje Was przez cały dzień, dokumentując prawdziwe wspomnienia – robiąc to co jest moją szczerą pasją.

To właśnie te emocje zapisane na materiale światłoczułym będą oglądane przez Wasze rodziny, dzieci, wnuków i za sprawą współpracy z profesjonalnym fotolaboratorium, gwarantuję, że przetrwają co najmniej kilka pokoleń.

Nie ważne kim jesteście, znalezienie odpowiedniego miejsca dla Waszej historii jest moją pasją i właśnie wokół tego zostały zbudowane moje usługi. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób pracuje, bądź macie kilka pytań, to możemy umówić się na kawę i omówić dalsze szczegóły.

CLOSE