MENU

MERITUM

każde zdjęcie powinno przenosić Was w czasie do tego konkretnego momentu, nawet jeśli jest oglądane 5, 10 czy nawet 50 lat później

Jestem nie tylko fotografem, ale będę też dla Was jak najlepszy przyjaciel, który nie tylko rozładuje napięcie i ujarzmi emocje, ale i także pobawi się z Wami na parkiecie - wszystko po to, byście czuli się swobodnie w najważniejszym dniu Waszego życia!
może umówmy się na kawę i wtedy najłatwiej będzie nam się poznać?
KRÓTKO O MOJEJ PRACY

Na każdym ślubie moja wizją jest stworzenie czegoś osobistego i wyjątkowego, jednocześnie pozwalając by „działo się i żyło swoim życiem”. Szczerze opowiem to co na prawdę miało miejsce, w emocjonujący sposób, przepełniony kolorami, głęboką czernią i bielą oraz energią. Nie tylko chcę opowiedzieć historię, ale i  wywołać wzruszenie, łzy, radość tak by ujęte emocje pozostały długo w pamięci.

Obserwuje Was przez cały dzień, dokumentując prawdziwe wspomnienia – robiąc to co jest moją szczerą pasją.

To właśnie te emocje zapisane na materiale światłoczułym będą oglądane przez Wasze rodziny, dzieci, wnuków i za sprawą współpracy z profesjonalnym fotolaboratorium, gwarantuję, że przetrwają co najmniej kilka pokoleń.

Nie ważne kim jesteście, znalezienie odpowiedniego miejsca dla Waszej historii jest moją pasją i właśnie wokół tego zostały zbudowane moje usługi. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób pracuje, bądź macie kilka pytań, to możemy umówić się na kawę i omówić dalsze szczegóły.

CLOSE