Menu

Mateusz Bielski

Fotograf

Opowiadam historię w sposób szczery, pełen emocji, prawdziwy, przepełniony kolorami, głęboką czernią i bielą oraz energią, by później oglądane przez Was fotografie przypominały o tym pięknym dniu. Nie tylko chcę opowiedzieć historię, ale i  wywołać wzruszenie, łzy, radość tak by ujęte emocje pozostały długo w pamięci.

Kiedy obserwuje Was przez cały dzień, dokumentując prawdziwe wspomnienia, opowiadam Wasz dzień. To właśnie te emocje zapisane na materiale światłoczułym będą oglądane przez Wasze rodziny, dzieci, wnuków i za sprawą współpracy z profesjonalnym fotolaboratorium, gwarantuję, że przetrwają co najmniej kilka pokoleń.

Nie ważne kim jesteście, znalezienie odpowiedniego miejsca dla Waszej historii jest moją pasją i właśnie wokół tego zostały zbudowane moje usługi fotoreportażu. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób pracuje, bądź macie kilka pytań, to możemy umówić się na kawę i omówić dalsze szczegóły.

Zadowolone pary

cross-sign

Chyba nawet nie śniłam o takich pięknych zdjęciach, naprawdę.. słów brak. Są idealne po prostu, i takie klimatyczne... wielkie wow. Aż mnie na prawdę zatkało jak je oglądałam. Cudowna pamiątka. Ani chwili nie żałowaliśmy, bo od początku wiedziałam ze jesteś na prawdę dobry w tym co robisz!
“ Specyfika naszego przyjęcia wymagała od Mateusza znacznej dawki elastyczności oraz inwencji. Jestem szczególnie wdzięczna za otwartość na rozmowę, profesjonalizm oraz dokładne „wyczucie” klimatu naszego wesela. Szczerze polecam Mateusza, który jak nikt inny wyłapuje i uwiecznia piękno chwili, a efekty jego pracy mówią same za siebie ”
Jakby to ująć... Genialne! Podobają to mało powiedziane. Siedzimy i oglądamy z ogromnym uśmiechem na twarzy. Goście chwalą to, że zachowany jest klimat i są super uchwycone momenty. Każdy z nich pisze, że naśmiał się podobnie jak na weselu!
Elwira + Wojtek
Elwira + Wojtek
sierpień 2018
Ada + Paweł
Ada + Paweł
wrzesień 2018
Ania + Marcin
Ania + Marcin
wrzesień 2018