Menu

Mateusz Bielski

Fotograf

Opowiadam historię w sposób szczery, pełen emocji, prawdziwy, przepełniony kolorami, głęboką czernią i bielą oraz energią, by później oglądane przez Was fotografie przypominały o tym pięknym dniu. Nie tylko chcę opowiedzieć historię, ale i  wywołać wzruszenie, łzy, radość tak by ujęte emocje pozostały długo w pamięci.

Kiedy obserwuje Was przez cały dzień, dokumentując prawdziwe wspomnienia, opowiadam Wasz dzień. To właśnie te emocje zapisane na materiale światłoczułym będą oglądane przez Wasze rodziny, dzieci, wnuków i za sprawą współpracy z profesjonalnym fotolaboratorium, gwarantuję, że przetrwają co najmniej kilka pokoleń.

Nie ważne kim jesteście, znalezienie odpowiedniego miejsca dla Waszej historii jest moją pasją i właśnie wokół tego zostały zbudowane moje usługi fotoreportażu. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób pracuje, bądź macie kilka pytań, to możemy umówić się na kawę i omówić dalsze szczegóły.

Zadowolone pary

cross-sign

Drogi Najlepszy Fotografie Dostaliśmy paczkę i jesteśmy zachwyceni... co drugie zdjęcie mówiliśmy: ale piękne, jak świetnie! Właśnie Łukasz powiedział:"wszystko jest takie żywe". Jesteśmy zachwyceni, wykonałeś świeeeetną robotę. Bardzo dziękujemy za album, rewelacja! Zdjęcia wspaniałej jakości, będziemy go chyba oglądać każdego dnia - to taka esencja wszystkiego. Świetna jakość, piękne emocje uwiecznione na papierze.
"Fotografie, to wspomnienia... Każda jedna przywołuje wspomnienie o pięknych i wzruszających chwilach. Właśnie tym kierowaliśmy się przy wyborze fotografa na nasz wyjątkowy dzień. Jesteśmy zachwyceni efektem!!! Nasi goście również. Bardzo swobodnie czuliśmy się w towarzystwie Mateusza, ma on profesjonalne podejście a jednocześnie jest bardzo ciepłą osobą. Gdy oglądaliśmy zdjęcia po raz pierwszy, to pojawiły się łzy radości i wzruszenia - takie emocje powinny towarzyszyć wspomnieniom.
Zdjęcia profesjonalne, z pomysłem - takie, jakich szukaliśmy i do których będziemy często wracać. Mateusz to przesympatyczna i bardzo utalentowana osoba ,która doskonale wykonała swoją prace.
Basia & Łukasz
Basia & Łukasz
2016
Kasia & Krzysiek
Kasia & Krzysiek
2016
Justyna & Tomasz
Justyna & Tomasz
2016